BZ wide blue.jpg
Branislav Zlatý, CFA

Branislav pôsobí vo finančnom sektore od roku 2004 na rôznych pozíciách, kde získal významné skúsenosti v oblasti M&A, corporate finance a bankovníctva.

Braňo viedol tím pre M&A transakcie v spoločnosti Deloitte v Bratislave a bol zodpovedný za origináciu a výkon mandátov v širokom spektre oblastí vrátane finančných služieb, retailu, informačných a komunikačných technológií, telekomunikácií a sieťových odvetviach. Jeho pracovné skúsenosti v oblasti M&A zahŕňajú poradenstvo pri založení JV projektu (v hodnote 5 mld. EUR) na výstavbu nového jadrového zdroja v Jaslovských Bohuniciach medzi spoločnosťami Javys a ČEZ. Braňo pôsobil aj pri významných buy-side, sell-side a capital raising transakciách pre medzinárodných klientov (Sumitomo Corp.), súkromné spoločnosti (Tempest, Sofip), private equity skupiny (Mid Europa, J&T, SRKF) a pre rôznych lokálnych podnikateľov.​

Stock Market Down

Braňo je absolventom Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela o a taktiež získal diplom Master of Commerce in Accounting & Finance Univerzity Macquarie v Sydney. Absolvoval aj skúšky CFA®.